Jako narozeninové překvapení sdělil manželce, že vyhrál tučnou částku

Americký řidič z povolání Stanis Tabler pravidelně sází tamní loterii Lotto America. Státní loterii Powerball si vsadí jen příležitostně. Když jednoho dne vyhrál v Lotto America pár desítek dolarů, rozhodl se, že si za výhru vsadí již zmiňovaný Powerball. Toto skvělé rozhodnutí ho následně přivedlo k výhře 1 milionu dolarů, což v přepočtu činí cca 23 milionů korun, kterou v první řadě použije k oslavě 30. výročí svatby na některé báječné dovolené se svou ženou.

Když se muž přišel do sídla loterie přihlásit o svou výhru, požádal pracovníky, aby s uveřejněním výherce počkali ještě několik dní, aby se s touto novinou mohl nejprve pochlubit své ženě. Ta měla mít za pár dní narozeniny, a proto ji na její den vzal na snídani, připravil balónkovou výzdobu a poté jí předal obraz, což vlastně byla zarámovaná fotka jeho, jak v rukou drží šek se sedmicifernou částkou.

Nebýt doplňkové hry, odnesla by si jen polovinu výhry
Ztratil tiket, na němž byla trefená čísla miliardového jackpotu

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.