Na jaký netradiční výlet se po výhře ve Sportce vydáte?

Výhra ve Sportce lidem mění životy. Jak moc, to záleží hlavně na výši výhry. Když se ze sázkaře Sportky nebo Šťastných 10 stane milionář, v případě Eurojackpotu i miliardář, může mít věci, které si předtím dovolit nemohl. Kromě jiného začne podnikat i hodně netradiční výlety.

Sportka vám zaplatí pobyt na privátním ostrově

Rozhodně zde nechceme tvrdit, že bez výhry ve hře Sportka člověk nevytáhne paty z domu. Ale s milióny na kontě se přece jen dá cestovat mnohem nezávazněji. Jako milionář si budete moci dovolit delší pobyty i opravdu netradiční destinace. Třeba dovolenou plnou soukromí na privátním ostrově v Karibiku, kde kromě vás a personálu nebude nikdo jiný. Takový luxus si jen málokdo může dovolit.

Dovolit si budete moci výlet na Antarktidu a severní pól

Velmi finančně náročné jsou i zájezdy na Antarktidu, do Grónska a na severní pól. Podle cestovních kanceláří se tam ročně vydá jen omezený počet českých turistů. Hlavním důvodem je právě velká finanční náročnost takových zájezdů. Vy se k té „hrstce” šťastlivců díky velké výhře ve Sportce můžete přidat. Jako milionáři vám nebude líto zaplatit si dvoutýdenní zájezd na severní pól ledoborcem za cca 700 000 Kč, že ne?

Monte Carlo je typickým výletním místem pro milionáře

Možná, že jste o nejznámějším kasinu před výhrou ve Sportce ani nepřemýšleli. S milióny ze Sportky na vašem bankovním účtu je vše jinak. Do kasina Monte Carlo doporučujeme zajet nejen kvůli hazardu, nýbrž i kvůli pocitu, který vám tato návštěva poskytne. Je známo, že o každého hráče je v kasinu velmi dobře postaráno.

Jako milionář si můžete naplánovat výlet do vesmíru

Jako malí jste snili o cestě do vesmíru? Vsaďte si Sportku, Šťastných 10 nebo Eurojackpot, vyhrajte a už o vesmíru nemusíte jen snít. Ve zprávách už jste určitě zaregistrovali první vesmírné turisty. Vy můžete být jedním z nich. Několik málo minut ve vesmíru vás vyjde na necelých 3,5 miliónů korun. V ceně je samozřejmě i speciální výcvik a zdravotní prohlídka. Díky tomu se budete cítit jako opravdový astronaut!

Jak budete bydlet jako milionář, až vyhrajete ve Sportce?
Co mají společného Sportka a numerologie

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.