Jak budete bydlet jako milionář, až vyhrajete ve Sportce?

Sázení ve Sportce je jedna věc, myšlenky na nové bydlení věc druhá. Teprve až padne výhra, spojí se tyto dvě věci v jednu. Už víte, jak budete bydlet, když vyhrajete ve Sportce a stanete se milionářem? Máme pro vás tipy.

Milióny ze Sportky vám zajistí nádherné bydlení

Jednou z prvních věcí, kterou čerstvý milionář zařizuje je nové bydlení. A věřte, že s velkým finančním obnosem na vašem účtu dostává zařizování úplně jiný rozměr. Nejste limitováni hypotékou. Pokud je vaše výhra opravdu vysoká, můžete si bydlet jako král.

Věříme, že váš nový dům bude na perfektním místě a nebudou v něm chybět poslední vymoženosti. Navíc bude postavený velice rychle, protože když máte peníze, všechno jde jako po másle. Víte ale, že vaše možnosti milionáře pro bydlení jsou mnohem, mnohem rozsáhlejší? S milióny a v případě Eurojackpotu s miliardami na vašem bankovním účtě můžete bydlet třeba v majáku, v kostele, v domečku pro hobity, pod vodou i v pralese. No vážně!

Sportka vám zaplatí netradiční příbytky

Díky výhře ve Sportce pro vás nebude problém najít vhodné bydlení. Problémem spíše bude rozhodnout se mezi tou spoustou nabídek. Jako milionáři se vám otevřou úplně jiné možnosti. Koukat se můžete po podobných nabídkách, jako je třeba zrekonstruovaný starý mlýn z roku 1885, který stojí ve velké Británii a nabízí moderní bydlení v kruhových místnostech. Jeho prodejní cena se vyšplhala na nějakých 52 miliónů korun. Pořídit si můžete i předělaný kostel za 70 miliónů nebo velmi bezpečné bydlení pod zemí v protiatomovém krytu za 318 miliónů korun.

Jako milionář nebudete chtít zůstat na jednom místě

Sportka a velká výhra v ní vás k jednomu místu rozhodně nepřiková. Naopak. V rámci vašíich hodně dlouhých dovolených se můžete zkusit ubytovat v domečku pro hobity nebo na stromě.

V Austrálii vás dokážou ubytovat uprostřed pralesa. Na Maledivách vám jeden resort nabídne apartmán pod vodou. Už jste se někdy probudili s hejnem ryb za sklem hned vedle vaší postele?

Bydlení milionářů má zkrátka úplně jiný rozměr.

Jaký sen by vás měl pobídnout k vsazení Sportky?
Na jaký netradiční výlet se po výhře ve Sportce vydáte?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.