Co mají společného Sportka a numerologie

Sportka je známá loterijní hra, která je v Česku oblíbená více jak 60 let. Numerologie je věda, která se zabývá vibrací čísel a praktikoval ji už Pythagoras. Co mají tyto dvě odvětví společného? Čísla, samozřejmě!

Něco málo o numerologii

Numerologie je věda, která se zabývá čísly. Ovšem pokud v tom vidíte matematiku, jste na omylu. Numerologii zajímá vibrace čísel. Ty mají údajně vliv na náš osud. Numerologie je úzce spjata s astrologií. Divili byste se, kolik toho zkušený numerolog vyčte z data vašeho narození. Co je pro vás „jen” datum narození, je pro numerologa dlouhý seznam vašeho osudu. Z toho až mrazí, viďte. Podle vibrace čísel mohou lidé vybrat nejlepší jméno pro svého potomka, datum svatby, nejvhodnější dobu pro koupi domu a tak podobně. Numerologie hodně pracuje s čísly 1-9, která jsou pro ni podstatná.

Numerologie vám pomůže s vyplňováním čísel do Sportky

Stejně jako numerologie, tak i Sportka má co dělat s čísly. Ta pracuje s čísly 1-49. Nicméně fakt, jestli vsazená čísla měla svou vibraci, poznáte nejdříve až po slosování a zveřejnění Sportka výsledků. Velká výhra ve Sportce nebude jen vibrací, nýbrž zemětřesením. Možná se ptáte, proč dáváme numerologii do spojitosti se Sportkou? Protože by vám při hledání čísel pro sázení právě numerologie mohla pomoct. Pokud nepatříte mezi ty, kteří pravidelně sází tatáž čísla, můžete mít s jejich hledáním maličko problém. Numerologie jako věda vám může napovědět. Díky ní můžete do vašeho sázení vnést alespoň nějaký systém.

Ať už se při vyplňování tiketu Sportka budete numerologií řídit nebo ne, šance na výhru vždy existuje. Tedy, pokud máte vsazeno!

Na jaký netradiční výlet se po výhře ve Sportce vydáte?
Jaké signály vám ukazují, že si máte vsadit Sportku?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.