Jak to vypadá, když se loterijní milionář rozšoupne?

Asi každý má zkušenost se situací, kdy neohlídá svůj finanční stav a rozšoupne se. Zkrátka si kvůli momentálnímu nápadu či vašemu rozpoložení uděláte o něco dražší radost než obvykle. Druhý den vás to kolikrát mrzí, ale patří to k životu. A teď si představte, jak to asi vypadá, když se podobně rozšoupne milionář, který k penězům přišel třeba výhrou ve Sportce či Eurojackpotu.

Něco hezkého si za peníze ze Sportky koupí

Špatnou náladu dokáže zpravit i na první pohled drobná maličkost, jako je něco si koupit. V případě loterijního milionáře se špatná nálada zase tak často vyskytovat nebude. Kdyby však přece ano, má dostatečný finanční obnos na její odehnání. Koupit si může třeba svůj vlastní ostrov, kde si spolu s přáteli odletí svým soukromým letadlem špatnou náladu zpravit. Jaké je to být v kůži milionáře si můžete vyzkoušet po tom, co si vsadíte Sportku nebo Eurojackpot a budete mít dostatek štěstí na své straně.

Vytáhne se a zamachruje před kamarády

Za normálních okolností byste to nikdy neudělali. Ovšem konkrétní událost a trocha alkoholu udělají své. Zaplatíte za všechny vaše přátele, a že jich je, pití. Jako byste vyhráli ve Sportce! No co, však pro jednou vás to nezabije. To si představte, že milionář může vzít své přátele na speciální drink, ve kterém je na dně ponořený diamant. Nebo může své kamarády pozvat na drink na své jachtě v Karibiku!

Zajde si s vyhranými penězi do luxusní restaurace

Proč byste se za dobrou práci neodměnili skvělým a maličko dražším jídlem v luxusní restauraci, že jo? I milionáři to tak mají. S podstatným rozdílem v ceně jejich jídla. A to si mohou dát jen omeletu. Ta nejdražší stojí přes dvacet tisíc korun. Servírují ji v jedné newyorské restauraci. Je v ní kaviár, humr a 6 vajec. Také si podobnou dáte, až si na vás ve hře Sportka sedne štěstí?

Všeho nechá a s částí výhry odjede na dovolenou

Každý, kdo toho má až nad hlavu se vším prostě sekne a odjede na dovolenou. Milionář taky. Rozdíl je v délce dovolené, v destinaci i jednoduchosti tohoto činu.

Tak například se milionář nemusí svého šéfa doprošovat o volno. Dovolenou si bere na neurčito s myšlenkou, že si ji může podle libosti prodloužit. Destinaci milionář příliš nehrotí… za své milióny ze Sportky časem navštíví všechny.

Lze ve Sportce vymyslet taktiku?
Na co si budete muset zvyknout, až ve Sportce vyhrajete miliony?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.