Využijete přestupný rok ve prospěch Sportky?

Aby se Vánoce neslavily u bazénu a výhru ve Sportce jste si v létě u nás nemuseli užívat na sněhu, k tomu slouží tak zvaný přestupný rok. Jeden jediný den navíc každé čtyři roky má tu moc vyrovnat nesoulad, který by časem mezi kalendářem a roční dobou vznikl. Kromě dne v kalendáři navíc nám přestupný rok přináší o důvod víc vsadit si Sportku. Kde kdo totiž věří v jeho mimořádné účinky. A co vy? Vsadíte si Sportku alespoň jednou za uherský… hmm tedy přestupný rok?

Věřili byste tomu, že na 29. únor nepřipadlo žádné mimořádné slosování Sportky?

29. únor je letos v kalendáři tak trochu navíc. Vychází to na sobotu a je to zcela výjimečný den. Právě v tento den, konečně po třech letech mohou své narozeniny oficiálně oslavit ti, kteří se 29. února narodili. Své jméno v kalendáři opráší i Horymír. 29. únor je však příležitostí pro všechny dělat mimořádné věci… třeba si mimořádně vsadit Sportku nebo Eurojackpot. Kupodivu se neuskuteční mimořádné slosování Sportky a mimořádné slosování nečekejte ani v Eurojackpotu. To však ještě neznamená, že se o výherní výsledky Sportky nemůžete pokusit.

Zatímco poslední mimořádné slosování Sportky proběhlo na Valentýna – 14. 2. 2020, další bude letos následovat až 13. 3. 2020, na které si mimochodem můžete vsadit už teď. Sázky se na tento den vybírají už od 15. 2. 2020! Pokud se vám nechce čekat a chcete maximálně využít kouzlo 29. února, vyplňte tiket už dnes a vsaďte hned na nejbližší slosování Sportky, které proběhne v neděli 1. 3. 2020, klidně i na pozdější termíny.

K čemu využít letošní den k dobru?

Ať už na kouzlo přestupného roku věříte, nebo ne, nic nezměníte na tom, že nám letošní kalendář dává celý den k dobru navíc. Co s tímto časem provedete? Můžete si vzít dovolenou a den navíc prolenošit. Nebo ze sebe naopak můžete vydat maximum a pohnout s vaším projektem dopředu. Ať už se rozhodnete jakkoliv, je dobré vědět, že letošní rok máte o 24 hodin navíc pro cokoliv se rozhodnete.

Mohou výhry v loterii někomu zevšednět?
Napadlo vás někdy vyhrát v loterii podvodem?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.