Milionáři z nich byli jen 3 roky, poté se stali zloději

I přesto, že americký pár s dvěma dětmi na stíracím losu Hot Jackpot setřel tučnou výhru činící téměř 12 milionů korun, tak peníze partnerům moc dlouho nevydržely. Přesněji jen 3 roky. Za část výhry si výherci pořídili nové bydlení a automobil, co ale udělali se zbytkem je záhadou.

Ještě větší záhadou je však jejich zločinecká kariéra, která byla odhalena před nedávnem, a to díky stařence, jež je přistihla při vloupání v jejím domě. I přesto, že ona sama je nedokázala zadržet, tak to naštěstí udělala policejní hlídka, jež se nacházela v okolí. Jako důkaz k jejich usvědčení byly použity věci z jejich auta, které odpovídaly odcizeným předmětům z minulých loupežných přepadení v okolí.

Pár měl dokonce natrénovanou scénku, kdyby je někdo vyrušil při vloupání se na cizí pozemek. V této situaci totiž tvrdili, že hledají svého zaběhnutého psa, kterého viděli běžet daným směrem či na zahradu za domem.

Britský instalatér už podruhé vyhrál nadupanou káru
Klesla mu čelist, když si přečetl, že se stal výhercem milionů

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.