Za vyhrané velké peníze si pořídí nejenom nové auto

Mladým americkým snoubencům z Prestonu přišla výhra v loterii, jež se stala na konci měsíce srpna, přesahující 2,25 milionu korun víc než vhod. Stejně tak, jak by každému českému hráči pozitivně pomohla třeba výhra ve Sportce. Chyběli jim totiž peníze na koupi nového auta a opravu jejich lodě, jež měla celé léto rozbitý motor, a proto ji nemohli dlouhou dobu využívat. Pár získal výhru 4. pořadí, což činilo pouze polovinu výhry. Ke konečné částce napomohla doplňková hra, jež výherní sumu vynásobila dvěma.

Snoubenci byli zrovna na cestě do vedlejšího státu, kde bydlí jejich rodině, aby je navštívili, když se dozvěděli o tom, že výherní tiket 4. pořadí, byl pořízen právě v okolí, kde ho kupovali oni. To je přimělo k tomu, aby zkontrolovali čísla z tiketu s těmi výherními. Jen o pár chvil zjistili, že se několik čísel shoduje. Že skutečně vyhráli, ale uvěřili až tehdy, kdy jim výhru potvrdila prodavačka v obchodu, kam donesli tiket překontrolovat terminálem.

Mariňák z USA má šťastnou ruku a vítězné losy
Čech vyhrál miliony, sázet ale nepřestane

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.