Manželé z Louisiany vyhráli přes 40 milionů korun

Manželé Millerovi žijící v Louisianě, USA, před několika týdny vyhráli v tamní loterii miliony. Přesněji se stali výherci 22 a půl milionu korun, které mimochodem můžete vyhrát i ve Sportce. Díky doplňkovce, kterou zaškrtli při vyplňování čísel na sázence, se jejich výhra zdvojnásobila, a to na konečných 45 milionů korun. Ty si manželé nehodlají užívat hned. Peníze mají totiž v plánu začít utrácet, až budou v důchodovém věku.

Žena při kontrole tiketu nemohla uvěřit svým očím. Celkem pět čísel z tiketu se shodovalo s těmi vylosovanými. Zavolala proto svého muže, který je měl pro jistotu překontrolovat. Nasadil si proto brýle, aby na čísla lépe viděl, a jejich shodu jí ihned potvrdil. Když se manželé došli do sídla loterie o výhru přihlásit, vybrali si pro její vyplacení jednorázovou platbu. Po stržení veškerých poplatků a daní jim bylo tedy vyplaceno cca 31,5 milionu korun.

Charitativní loterie o obrazy Pabla Picassa se uskutečnila i letos
Jak bude vypadat vaše návštěva v milionářské místnosti Sazky?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.