Máme 8 důkazů o tom, že štěstí existuje nezávisle na výhře ve Sportce!

Štěstí není hmotné a nejde vidět. Proto si řada lidí myslí, že neexistuje, nebo že se musí tak zvaně unavit, aby si na dotyčného sedlo. Řada lidí vidí štěstí v podobě výhry ve Sportce. My však máme za to, že štěstí nikam daleko neodchází. Při nejhorším si jen na krátko odskočí. Štěstí nejde zpozorovat zrakem ani sluchem. Vnímavější jedinci ho u sebe mohou cítit v následujících případech.

  1. Štěstí je, že jste zdraví

I přesto, že se už v lednu ve Sportce rozdávaly milióny, je potřeba si uvědomit, že výhra v loterijní hře Sportka je nic oproti zdraví. To je nade vše. A jeho cenu si kolikrát uvědomíme, až ve chvíli, kdy je ohroženo. Připomínejme si proto hodnotu zdraví častěji.

  1. Když se vám narodí potomek

Euforie, kterou zažijete, když trefíte výherní Sportka výsledky je srovnatelná s okamžikem, kdy se vám narodí syn nebo dcera. Podobné je to i v případě, že na svět přijde váš vnuk, vnučka, synovec nebo neteř. Zkrátka takový uzlíček štěstí.

  1. Štěstí je, když nastartujete nespolehlivé auto

Štěstí však můžete spatřit i ve zcela všedních situacích, jako když v tuhých mrazech nastartujete váš ne příliš spolehlivý vůz.

  1. Když vám neujede autobus

Štěstí téměř podobné, jako je výhra ve Sportce zažíváte den co den, aniž byste si to uvědomili. Kdy například? Třeba když zaspíte a i přes časový pres dostihnete autobus a včas se dostanete do práce.

  1. Štěstí je při vás, když uspějete při pohovoru

Štěstí u vás může stát nejen, když sázíte tiket Sportky, nýbrž i při běžném pracovním pohovoru.

  1. Když nepřipálíte oběd

Skvělou náladu určitě budete mít, když trefíte Superjackpot Sportky. Ale potěší vás i skutečnost, že nepřipálíte nedělní oběd.

  1. Štěstí při vás stojí, když seženete něco o polovinu levněji

„To jsem měl ale štěstí!”, přesně tohle si můžete říkat, když seženete něco, co potřebujete o dost levněji. Takový dobrý nákup vás může potěšit i po tom, co vám Sportka výsledky nepřinesou radost z výhry.

  1. Když najdete svou ztracenou peněženku

Víte, co vás opravdu potěší? Výhra ve Sportce by mohla. K zahození však není ani to, že najdete svou ztracenou peněženku s veškerou hotovostí, nebo když se ukáže, že ztracená vůbec nebyla.

Jak se vyrovnat se zklamáním, které Sportka přináší?
Když vás fakt, že si máte vsadit Sportku, doslova bije do očí!

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.