Když vás fakt, že si máte vsadit Sportku, doslova bije do očí!

Zatímco někdo sází Sportku pravidelně každou středu a neděli, jiný potřebuje k vyplnění tiketu dobrý důvod. Někdy však je řada důvodů ke vsazení na spadnutí, ale ani sebevětší signál dotyčného „netrkne”. Proto jsme pro vás ty nejčastější signály ke vsazení rozšifrovali.

O výhře ve Sportce se vám zdá sen

Už poněkolikáté jste se probudili uprostřed noci s domněním, že je z vás milionář a je potřeba zařídit spoustu věcí? Jenže pak jste si uvědomili, že stav vašeho bankovního konta se přes noc nejspíš příliš nezměnil? Možná mají vaše sny hlubší význam, než je touha po penězích. Třeba vám ukazují, že si máte vsadit Sportku. Vsaďte si, minimálně pro to, abyste se těchto snů zbavili.

Je pátek třináctého a Sportka nabízí mimořádné losování

O dobrém důvodu vsadit si Sportu nemusíte jen snít. Dost dobrý důvod přijde sám s pohlédnutím do kalendáře. Pátek třináctého je oblíbeným dnem sázkařů, protože se občas hraje mimořádná Sportka. Co si v tento den vsadit také?

Máte extrémně velkou smůlu

Smolnější den jste nikdy neměli? Na co jste sáhli, to jste pokazili? Zdá se, že všechna smůla světa se snesla na vás? Nevzdávejte se a vsaďte si Sportku, třeba se situace otočí ve váš prospěch. Pokud se stanete milionářem, skutečnostem, že jste dostali vyhazov v práci nebo že se vám rozbilo auto, se jen zasmějete.

Neustále vás svědí levá ruka

O tom, že výherní Sportka výsledky padnou zrovna vám, může napovídat neustávající svědění levé ruky. Jak se totiž říká: „zatímco pravá ruka dává, levé bere”.

Šlápnete do psího exkrementu nebo vás pokálí holub

Když šlápnete do psího exkrementu, jásat asi nebudete. O to víc potupná situace bude, když si to uvědomíte, až na pracovním pohovoru. Dříve, než si stačíte boty očistit, už vás budou volat. No nic, řekněte si. Když tohle přežijete, vsadíte si Sportku!

Máme 8 důkazů o tom, že štěstí existuje nezávisle na výhře ve Sportce!
Co vás na Sportce stresuje a jak s tímto stresem zatočit?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.