Jak se vyrovnat se zklamáním, které Sportka přináší?

V souvislosti se Sportkou se veřejně mluví hlavně o šťastlivcích, kterým se podařilo dostat za pověstnou vodu. Spekuluje se nejprve o tom, kdo je asi výhercem. A když je potom odtajněn alespoň kraj, ze kterého dotyčný pochází, řeší se, jak asi naloží s nově nabytými milióny. Pokud víme, nikde se neprobírá Josef, který sází už několik let a kromě pár stovek na vyšší výhru zatím štěstí neměl. Ani příběh Katky, která v euforii z pátku třináctého vsadila svůj úplně první Sportka tiket a bohužel nevyhrála, nikoho nezajímá. Nikde jediná rada, jak se vyrovnat se zklamáním a frustrací, když vás potkávají jen nevýherní Sportka výsledky. Proto pár rad přinášíme!

Sportku hrajte bez velkého očekávání výhry

Každý pravidelný sázkař dobře ví, že Sportku, stejně jako ostatní loterijní hry je zapotřebí hrát s nadhledem. Každou investici do Sportky tedy berte jako nenávratnou, čímž si ušetříte mnohé zklamání, když budete kontrolovat Sportka výsledky. Věřte, že i mnozí milionáři, kteří už mají výhru za sebou, Superjackpot Sportky netrefili napoprvé.

Aby vás nemrzely peníze, které do Sportky vrážíte, odkládejte si bokem nebo sázejte nepravidelně

Nejvíc frustrující na nevýherní Sportce jsou vaše vsazené peníze, které vyšly vniveč. Aby vás investice do loterijní hry Sportka tolik nebolely, zkuste si na ně odkládat extra. Pokaždé, když vám v peněžence nebo v kapse od kalhot zbude nějaká dvacetikoruna, hoďte ji do Sportka prasátka. Také se nemusíte účastnit každého slosování. Nic se nestane, když občas vynecháte.

Každou menší výhru ve Sportce vraťte hned do oběhu

Koneckonců na Sportku vám může přispět i sama Sportka. Výhra 200 Kč se může zdát jako postradatelná, a proto ji vůbec nevkládejte do peněženky. Rovnou si vsaďte do dalšího slosování.

Nemusíte sázet pro každé slosování Sportky, abyste byli ve hře

Sportka není o přísné pravidelnosti. Pokud je vám líto peněz, které za Sportku utratíte, sázejte alespoň občas. Třeba si vytvořte rituál a vsaďte plný tiket Sportky každý měsíc hned po výplatě. Po čase si bez vsazení svou výplatu ani nedovedete představit.

Uvědomte si, že štěstí najdete i jinde než jen ve Sportce

A nakonec je dobré si uvědomit, že vaše štěstí není svázáno jen se Sportkou. Absolutně ne. Vy jste strůjcem svého štěstí. Vy rozhodujete o tom, jakou budete mít náladu a jak se vám povede. Tak to vezměte do svých rukou!

Jaká přání splníte dětem, když vám Superjackpot Sportky začne říkat pane?
Máme 8 důkazů o tom, že štěstí existuje nezávisle na výhře ve Sportce!

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.