Lze ve Sportce vymyslet taktiku?

Sportka je hra jako každá jiná. Každá hra má obecně svou vlastní taktiku. Lze ale vymyslet taktiku pro hru Sportka nebo je výhra vážně jen o náhodě? Pojďme taktizovat!

Sportka není šachová hra

Většině sportkařů musíme bohužel potvrdit to, co sami tuší. Sportka je o náhodě a nelze nijak vypočítat to, jaká čísla padnou. Sportka jednoduše není šachová hra, kdy se dají alespoň předem předvídat jednotlivé tahy. To však ještě neznamená, že způsoby pro zvýšení šance na výhru neexistují. Čím můžete zvýšit šanci na výhru?

Sázejte pravidelně

Vyšší šanci na výhru budete mít, když budete ve hře Sportka non-stop. To znamená, že nevynecháte a budete sázet pravidelně. Tomu se říká taktika!

Vsaďte všech 10 sloupců + šanci

Vyhrát můžete už jen s vyplněným jedním sloupcem Sportky. Co teprve, když vyplníte všech deset! Šance na výhru se znásobí.

Sázejte pravidelně svá oblíbená čísla

Někdo to může nazývat taktikou, jiný rituálem. Každopádně má sázení pořád těch stejných oblíbených čísel něco do sebe. Představte si, že byste jednou vynechali a padla by zrovna tato čísla.

Přenechte Sportku náhodě

Když náhoda, tak pořádná! Nebaví vás vymýšlet čísla, která vsadit? Na oblíbená čísla nevěříte? V tom případě přenechte Sportku náhodnému tipu.

Sázejte Sportku skupinově

Určitou taktikou může být i skupinové sázení. Domluvte se s kolegy v práci či s rodinou a sázku do Sportky si rozdělte. Klidně společně vsaďte jen jednu Sportku. Nebo si společně vsaďte 10 plných tiketů. Máte hned 10 x vyšší šanci na výhru. V případě výhry ale nezapomeňte, že se musíte dělit.

Jaké signály vám ukazují, že si máte vsadit Sportku?
Jak to vypadá, když se loterijní milionář rozšoupne?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.