Jaké signály vám ukazují, že si máte vsadit Sportku?

Možná, že nepatříte mezi pravidelné sázkaře a Sportku si vsadíte jen občas. A my se ptáme, co vás k tomu přiměje? Kdy nastane ta správná doba pro vaše „občas”? Možná že vás ke vsazení přivedly následující signály.

Svědění levé ruky jako dobrý důvod k sázce

Jedno staré pořekadlo říká, že „pravá ruka dává, levá bere”. Vyložit si jej každý může po svém. Když vás svědí pravá ruka, podle pořekadla to znamená, že vás čekají výdaje. Když se svědění objeví na ruce levé, je to pro vás ta lepší zpráva – budete brát. Někomu, kdo toto pořekadlo nikdy neslyšel, to může znít jako hloupost. Pro ty, kteří jej ale doma pravidelně používají, může být neodbytné svědění levé dlaně dost dobrým důvodem pro vsazení Sportky.

Když máte ohromně šťastný den, vsaďte si

Každý má alespoň občas svůj extrémně šťastný den. V ten den se cítí, jako by se ráno osprchoval koncentrovaným štěstím, protože se mu daří vše, na co sáhne. Znáte to? Ať už vám z ranní sprchy teče cokoliv, nadbytek štěstí využijte a vstupte do hry Sportka.

Šlápli jste do psího exkrementu?

Při šlápnutí do psího „hovínka” můžete mít na páníčka tohoto nešťastného pejska velkou zlost, nebo můžete zajásat a vsadit si Sportku. Má se za to, že taková nepříjemná nehoda přináší obrovské štěstí. A to se na vás může snést i shůry! To když vás pokálí pták. No tak se nezlobte. Vždyť máte o důvod víc vsadit si Sportku.

Zdálo se vám o výhře ve Sportce?

Probudili jste se s pocitem bezstarostnosti a s čerstvými milióny na vašem účtu, jenže pak vám došlo, že to byl jen sen? Proměňte sen v realitu a na popud nočního snění si vsaďte.

Naruby jste si oblékli spodní prádlo nebo košili?

Až v práci jste zjistili, že máte naruby svou košili či halenku? Nemusíte se cítit trapně. Vždyť je to jen další signál pro to, abyste si vsadili!

Co mají společného Sportka a numerologie
Lze ve Sportce vymyslet taktiku?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.