Jaká přání splníte dětem, když vám Superjackpot Sportky začne říkat pane?

Řada lidí, hned potom, co uloví jackpot Sportky, myslí na to, jak potěšit své blízké. Teď si teprve mohou to rozmazlování užít. A jistě se dostane i na ty nejmenší. No jen se nebojte, i kdybyste zapomněli, děti si svá přání určitě připomenou. Jaká z těchto přání dětem budete moct splnit, když vám na kontě přistane mnoha milionová výhra ze Sportky?

Výlety do zoo se stanou fádními oproti tripům do Disneylandu

Většina rodičů, ve snaze zabavit své děti na celý víkend, zamíří do zoo. Pak se oběhne nějaké to nákupní centrum, zajde se na oběd a je po výletě. Po výhře ve Sportce budou tyto výlety nejen častější, nýbrž i finančně méně stresující. Pokud se vám navíc podaří urvat pohádkový Superjackpot Sportky, můžete jej začít pohádkově utrácet. Kde jinde než v Disneylandu!

Nejbližší Disneyland je ve Francii nedaleko Paříže. Je přesnou kopií původního Disneylandu v Kalifornii, ve městě Anaheim, který byl otevřen 17. července roku 1955. Od té doby jej navštívila téměř miliarda návštěvníků a jejich počet i nadále roste. Disneyland je totiž jediným místem, kde platí oblíbený pohádkový závěr „a žili šťastně až do smrti a jestli neumřeli, tak tam žijí dodnes…”. V Disneylandu je opravdu živo. Děti se tam setkají s pohádkovými postavičkami, které mohly donedávna vídat jen skrz televizní obrazovku.

Co takhle na celý den pronajmout hračkářství?

Víte, jak se chodí do hračkářství? Zásadně bez dětí! To platí především tehdy, pokud na svém bankovním účtu nemáte dostatek peněz na zakoupení hraček, po kterých vaše dítko pokukuje. No proč to neříct bez obalu, chce všechny! A vy mu to po výhře ve Sportce můžete splnit. Co takhle na celý den pronajmout hračkářství, zaplatit celý sortiment a uspořádat v něm narozeninovou oslavu vašich dětí a jejich kamarádů?

Řada lidí by vás za tento čin sice měla za blázna, ovšem v očích vašich dětí byste byli za úplně božííí rodiče. A to je tedy meta!

Z výhry ve Sportce zbude i na nový dětský pokojíček

I přesto, že Superjackpot Sportky vám může připomínat bezedný měšec z pohádky, měli byste při jeho rozhazování a investicích myslet i na dost zásadnější věci, než jsou výlety do Disneylandu a návštěvy hračkářství. Jako dokonalá investice do budoucna se jeví i výstavba nového dětského pokojíčku. Budete se divit, jak děti uvítají své nově nabyté soukromí po tom, co už se o pokojíček nebudou muset dělit se svými sourozenci. Dnešní architekti jsou navíc už i kouzelníci a dokážou vymyslet opravdu leccos. Proto může pokojíček vašich dětí připomínat spíše vesmírnou galaxii, džungli nebo třeba pohádkové království. A s výhrou ve Sportce to půjde snadno.

Které věci si ani po miliónové výhře ve Sportce nekoupíte?
Jak se vyrovnat se zklamáním, které Sportka přináší?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.