Co vás na Sportce stresuje a jak s tímto stresem zatočit?

Loterijní hra Sportka se hraje hlavně kvůli možnosti velkých výher. Také kvůli adrenalinu a zábavě, kterou přináší. I přesto, že by měla být Sportka spíše potěšením, stresovat vás na této hře může hned několik věcí. Řekneme vám jaké a poradíme, jak s tímto stresem zatočit, aby vám zůstal jen požitek ze hry.

Stresuje vás, že pořád nevyhráváte?

Sázíte celou věčnost a Sportka výsledky vám ještě výhru nepřinesly? Nezoufejte. Optimismus k pokračování se dá sbírat několika způsoby. Třeba sledováním Sportka výsledků, kde zjistíte, že Sportka své hráče opravdu odměňuje. Jen to ještě nevyšlo na vás.

Obtěžuje vás neustálé navštěvování terminálů Sportky?

Pokud vás spíše stresuje nutnost návštěvy terminálu Sportky, protože žádný nemáte zrovna po ruce, zkuste sázet online. Sice se rozloučíte s papírovým tiketem Sportky, který mnoho sázkařů miluje, ale ušetříte svůj čas a žádné slosování už nezmeškáte.

Stresuje vás vidina velké výhry?

Možná jste lehce zmateni myšlenkou, že se štěstí usměje zrovna na vás a vy vyhrajete nemalou částku peněz. Vidina miliónů a možností, co s nimi podniknout by rozrušila snad každého. Pro tyto případy doporučujeme sepsat alespoň základní seznam věcí, které byste si z výhry pořídili. To ostatní začněte řešit až s příchodem oné radostné situace.

Nechcete za Sportku tolik utrácet?

Chcete hrát Sportku, ale trápí vás neustálé výdaje za ni? Co si vytvořit fond Sportky, ze kterého budete brát na sázení, aniž byste ukrajovali z běžného rozpočtu? Tvořit ho mohou peníze z brigády navíc, peníze, které najdete na ulici nebo vaše dýška.

Štve vás, že se o výhru musíte dělit se státem?

Nově je výhra ve Sportce, která je vyšší jak 1 000 000 Kč, zatížena 15% daní. Z toho vyplývá, že letošním milionovým výhercům přibude k radosti z výhry i jedna nemilá povinnost a to státu odvést povinnou daň. Tohle nezměníte, a proto nemá smysl se tím stresovat. Pořád si můžete říkat, že je lepší výhra ochuzena o 15 %, než žádná výhra.

Když vás fakt, že si máte vsadit Sportku, doslova bije do očí!
Jak mít více peněz nezávisle na výhře ve Sportce?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.