Díky bankovní chybě byli bohatší o více než 2,7 milionu korun

I bankovní zaměstnanci jsou jen lidé, a proto i oni mohou udělat chybu. A tu právě jeden ze zaměstnanců banky v USA udělal. Při vkládání 120 tisíc dolarů v hotovosti na účet popletl čísla a peníze tak poslal na účet úplně cizí.

Celá částka se tak připsala na konto Williamsových. Když to šestatřicetiletý Robert se svou pětatřicetiletou manželkou Tiffany zjistili, byly si vědomi toho, že by to měli nahlásit a peníze vrátit. To ale neudělali a začali je utrácet. Kromě nákupu aut a dalších věcí darovali i několik tisíc svým známým.

Jakmile si banka svou chybu uvědomila, kontaktovala manžele, aby peníze poslali zpátky. Ti už je ale neměli, a proto je chtěli pravidelně splácet. Po návrhu splátek je ale banka už nemohla zastihnout. Rozhodla se proto svůj omyl vyřešit tak, že celou částku odepsala z účtu manželů a převedla je skutečnému majiteli. Odečtenou částku bude banka po Williamsových chtít zaplatit a kromě toho musí manželé zaplatit i 2,3 milionu korun za poplatky při přečerpání limitu účtu.

Pro výhru si došel v masce, aby ho nepoznali jeho příbuzní
Kdyby se nespoléhal sám na sebe, nebyl by z něj milionář

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.