Co budete pít, až vyhrajete ve Sportce?

Potom, co z vás loterijní hra Sportka udělá milionáře, přehodnotíte mnoho aspektů vašeho života. Kromě jiného i váš pitný režim. Nejenže vaše sklepy naplní lahodné archivní víno, na výběr máte i co se obyčejné vody týče. Ta je totiž pro zdravý pravidelný pitný režim nejlepší. Není ale voda jako voda. Zaplatit za ni můžete pár korun nebo i tisíce… zejména když dostanete chuť na vodu z ledovce či netknuté Tasmánie.

Když voda z kohoutku nefrčí

Nevěříme, že po tom, co vyhrajete ve Sportce, se stanete blázny, kteří začnou ohrnovat nos nad obyčejnou vodou z kohoutku. Ovšem nikde není řečeno, že alespoň párkrát nemůžete rozmazlit vaše chuťové pohárky tak trochu jinou vodou. Když překousnete fakt, že tímto budete nahrávat společnostem, které za „obyčejnou” vodu inkasují nehorázné jmění, můžete smáčet ústa ve sklenici vody z ledovce, z amazonského pralesa, z Himalájí či z míst ukrytých tisíce metrů pod mořem. Existuje mnoho společností, které takto rozjely svůj byznys s vodou. Nabízí se otázka, zda i vy, jako výherce Sportky nemůžete rozjet své vlastní podnikání. Stačí najít pramen čisté vody, zabrat si ho, vymyslet k němu příběh, navrhnout láhev a prodejní marketing a můžete své milióny ze Sportky hezky rozmnožovat.

Zaplatíte nejen za vodu, nýbrž i za obal

Je pravdou, že výhra ve Sportce zbaví váš finanční rozpočet limitů. Možná, že budou výherní výsledky Sportky natolik štědré, že přestanete řešit, jaká část utracených peněz padne za obsah a jaká za obal. Když na to přijde, můžete usrkávat vodu z láhve poseté krystaly Swarovski či vodu v jiném výjimečném obalu. Za ani ne litr čisté vody tím pádem zaplatíte několik stovek až několik tisíc korun.

Pokud s čistou vodou nehodláte podnikat, ale záleží vám na tom, jak kvalitní vodu pijete, možná není na škodu poohlédnout se po místečku v čistých horách, kde si svůj dům postavíte přímo u pramene. Nebo si vykopete vlastní studnu se zdrojem čisté pitné vody.

Kabát málem hodil do pračky i s výherním tiketem
Co když „šetřílek” vyhraje ve Sportce?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.