Několikanásobné štěstí zakončené katastrofou

Spousta sázkařů si své vsazené tikety ukrývají do peněženek, knih anebo nočních stolků. Je to hlavně proto, aby tiket neztratili a mohli tak následovně doložit důkaz, že právě jejich čísla jsou ta výherní. Stejně tak to měl před lety udělat i Jirawut Ponghpan z Thajska, který dle jeho slov vyhrál částku téměř 30 milionů korun.

Thajec měl svou vlastní taktiku sázení. Tatáž čísla totiž vsadil rovnou 7x, aby mohl svou případnou výhru znásobit, což se mu kupodivu nakonec podařilo. Jakmile zjistil, že se stal majitelem tučné částky, ihned se s touto novinkou pochlubil členům rodiny a známým a pozval je na oslavu.

Obrovské veselí, euforie a pocit klidu skončilo hned následující den ráno, jelikož Jirawut nikde nenašel svých 7 výherních tiketů. Nenašel je ani nikdy déle, což ho přivedlo ke špatným myšlenkám, přestal pracovat a dostal deprese. Toto chmurné období trvalo pár měsíců. Poté se rozhodl vzít si život a prostřelil si hlavu. Před sebevraždou stihl napsat dopis na rozloučenou, ve kterém psal, že opravdu vyhrál a ať se nikdo proto neposmívá jeho rodině.

Ještě že manželka není bordelář, jako on. Teď se oba topí v penězích

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.