Co by se vám nemělo stát po výhře v loterii, abyste si mohli výhru užít?

Zraky většiny sázkařů se upínají k výsledkům Sportky při každém slosování. Mají za to, že právě výherní čísla Sportky jsou tím, co je dělí od slušné výhry. To však není tak úplně pravda. Ano, na výhru dosáhnout můžete, bohužel někdy jen obrazně. Někdy totiž osud zamíchá karty tak divoce, že se sami výherci diví, jak je tohle možné. Abyste nestáli v jejich řadách, níže vám přinášíme malý seznam věcí, které by se vám neměly stát potom, co vyhrajete v loterii. Prakticky už z toho důvodu, abyste si výhru mohli užít.

Neměli byste ztratit tiket

Být milionářem Sportky, ale nemít o tom důkaz coby tiket se šťastnými výsledky Sportky, tomu se říká opravdová smůla. Taková, že byste ji ani za všechny pátky třináctého nenasbírali. Proto nikdy doklad o vsazeném tiketu nestrkejte ledabyle do kabelky či brašny, ani ho v případě výhry nepřendávejte z místa na místo, ani pro jistotu nedělejte ve spěchu pořádek v peněžence. Mohlo by se vám stát, že by se váš tiket takto v tichosti vypařil a vám by v podvečer slosování zbyly oči pro pláč.

Neměli byste zjistit, že jste si tentokrát výjimečně nevsadili

I to se může stát. Sportku prakticky sázíte celý život, a proto máte celý tento proces v podstatě zautomatizovaný. Nikdy ale nevíte, kdy vám do toho procesu něco vleze a vy, i když zcela výjimečně, nevsadíte. A zjistíte to prakticky až po daném slosování. To je ale smůla, viďte!

Neměl by vás „trefit šlak”

Zejména u vysokých jackpotů by se přímých slosování Sportky měli účastnit jen sázkaři se stabilním tlakem. Ono vidět výherní výsledky Sportky na obrazovce a rozdýchat je… to je oříšek pro kde koho.

Vaši výhru si nezapomeňte vyzvednout

Co vás dělí od výhry ve Sportce? Možná už jen nepatrná drobnost výhru si vyzvednout. Možná si teď klepete na čelo, protože něco takového by vás samozřejmě napadlo. Existují však i případy, kdy se o výhru nikdo nepřihlásil.

 

Zbořte rutinu všednosti tím, že si dopřejete něco mimořádného
Je práce profesionálního sázkaře zaměstnáním snů?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.