Jaký sen by vás měl pobídnout k vsazení Sportky?

Ačkoliv je velmi žádoucí, zaručený a podrobný návod, jak vyhrát ve Sportce bohužel neexistuje. Snad jen VSADIT SI… Jak ale zaručit výhru? Někteří sportkaři by vám doporučili alespoň nějaké tipy. Například vsadit si Sportku po tom, co se vám o výhře zdálo.

Jaké sny znamenají výhru?

Sny mají různý význam. Někdy jsou tak divoké, že z nich sami nejsme moudří. Zatímco někteří lidé nad sny mávnou rukou, jiní si jejich význam vyhledají ve snáři. Abyste vy hledat nemuseli, našli jsme sny, které značí výhru ve Sportce, Šťastných 10 anebo třeba v Eurojackpotu, za vás. Tak o čem se vám dneska zdálo?

Bohatství můžete čekat, když jste ve snu viděli láhev vína. Když si ve snu balíte nějaký balík, znamená to podle snáře nárůst vašeho majetku. Zlepšení vaší finanční situace může přinést i sen o tom, že jste zaměstnáni v bance. A co potom rovnou v Sazce..

Spoustu peněz slibuje sen o vysokém mrakodrapu. Že by se blížilo trefení Superjackpotu ve sportce? Vaše finanční poměry se zlepší i v případě, že vás okrade bandita… naštěstí jen ve snu! Více peněz znamená i sen o tom, jak darujete almužnu žebrákovi nebo jak nastupujete do armády.

Chytit nebo zabít ve snu blechu znamená dostat se k velkým penězům. Nečekanou výhru vám přinese i sen o Adamovi a Evě v ráji. Pokud si ve snu stoupnete do lejna nebo lejno jen vidíte, i tehdy bychom si na vašem místě Sportku vsadili.

Jaké sny symbolizují přímo výhru v loterii?

Ovšem přijít k velkým penězům nemusí nutně znamenat výhru ve Sportce. I když je to velmi pravděpodobné. Přímo výhru v loterii věští následující sny.

Vidět ve snu los znamená výhru v loterii. Když vidíte los s čísly, určitě se na čísla zaměřte a pokud si je zapamatujete, vsaďte je do Sportky. Najít peníze pak podle snáře znamená pokusit se o štěstí ve hře. Pokud by vás ve snu zvali na lov či hon, rozhodně neodmítejte. A až se probudíte – s úlovkem nebo bez, běžte si vsadit Sportku.

 

Může vám výhra ve Sportce koupit zdraví?
Jak budete bydlet jako milionář, až vyhrajete ve Sportce?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.