Ztratil tiket, na němž byla trefená čísla miliardového jackpotu

Když si Američan Michael došel do obchodu vsadit 6 tiketů tamní loterie na následující slosovací den, přihodilo se mu něco, co nikdy nepředpokládal, že se stane. Ani jeden tiket si totiž nedovezl domů. A to ani ten, na kterém se vsazená čísla shodovala s čísly taženými, což znamenalo výhru 273 milionů dolarů, v přepočtu přes 6,3 miliardy korun.

Že tikety nemá Michael u sebe, zjistil, až když je chtěl po slosování zkontrolovat. Bohužel je ale nemohl nikde po domě najít, a proto ho ještě napadlo vydat se tam, kde je viděl naposledy, tedy v obchodě. Tam mu zaměstnankyně prodejny řekla, že jí nálezce všechny tikety předal a ona mu je tak může vrátit. Michael byl moc rád a rovnou si je nechal překontrolovat. V tu dobu zažil šok, jelikož zjistil, že se stal majitelem velmi tučné částky. Následně přislíbil, že nálezci za jeho čestnost věnuje peněžní odměnu.

Jako narozeninové překvapení sdělil manželce, že vyhrál tučnou částku
Z astronomické výhry mu byla kvůli daním vyplacena ani ne půlka

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.