Jak mít více peněz nezávisle na výhře ve Sportce?

Výhra ve Sportce ne a ne přijít? Co takhle ji nechat náhodě a zajistit si více peněz nezávisle na tom, zda váš tiket Sportky bude, nebo nebude výherní? Připravili jsme pro vás až 8 způsobů, díky kterým můžete být bohatší.

  1. Začněte šetřit

Hlavním důvodem toho, že pravidelně hrajete loterii Sportka, může být skutečnost, že už opasek svého rozpočtu utahovat nechcete. Uvědomujeme si, že šetření nepatří mezi oblíbené činnosti žádného člověka. Na druhou stranu vám mohou určitá úsporná opatření zajistit bohatší budoucnost.

Když už nic jiného, alespoň si udělejte přehled o tom, za co nejvíce utrácíte. Najděte mezery vhodné pro šetření, založte si výhodné spořící nebo ještě lépe investiční účty a směle do toho!

  1. Investujte

Co dělat, aby se vám vaše peníze rozmnožily bez většího úsilí? Kromě výhry ve Sportce, která však nemusí jen tak padnout, jsou výhodné i investice. Investovat můžete i přesto, že této finanční oblasti za mák nerozumíte. S vhodnou investicí vám pomůže váš finanční poradce. Pokud vám nevadí si na větší bohatství počkat, rozumný je i nákup investičních mincí či nákup vozu – veterána, jehož hodnota časem jen poroste.

  1. Najděte si lépe placenou práci

Jste pořád v práci, ale jako boháč se necítíte? Ani tak nedoufáte ve výhru ve Sportce, jako spíše v povýšení? To ale, podobně jako výhra ve Sportce nepřichází? Vezměte osud do vlastních rukou. Zvyšte svou kvalifikaci, najděte si lépe placenou práci. Mnohdy jen tak dokážete zvýšit svůj finanční rozpočet.

  1. Pronajímejte prostory, které nepotřebujete

S milióny na vašem účtu potom, co vyhrajete ve Sportce vám může být fuk, že vlastníte prostory, které nikdo neobývá. Ovšem pokud se vám výhra v loterii stále vyhýbá, podívali bychom se tomu na zoubek. Vlastníte byt, chalupu nebo chatu, ve které po většinu času nikdo nebydlí? Zvelebte tyto prostory a začněte je pronajímat. To samé můžete provést i s vaším prostorným sklepem, který si na určité dny v týdnu může pronajmout třeba kadeřnice pro svůj salón. Podobně pronajímat můžete i vaši dodávku, se kterou jezdíte minimálně.

  1. Začněte podnikat

Výsledky Sportky by vám mohly zajistit šťastnější budoucnost, i by vám pomohly rozjet vaše podnikání. Ovšem to, že jste dosud nevyhráli je dostatečným signálem pro to, abyste začali podnikat nezávisle na výhře ve Sportce. Jestli máte alespoň nějaké prostředky na rozjezd a dobrý plán, který vám kryje záda, rozhodně se do podnikání pusťte. Pokud navíc objevíte mezeru na trhu a vaší činností ji zaplníte, můžete se těšit na pravidelný přísun peněz.

Proč brát Sportku jako hru a marně nečekat na výhru? Mimo jiné i proto, že peníze, které si zajistíte svépomocí, mají jinou chuť i hodnotu.

Co vás na Sportce stresuje a jak s tímto stresem zatočit?
Hrajete Sportku sami za sebe nebo v týmu?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.