Hrajete Sportku sami za sebe nebo v týmu?

Sportku můžete hrát nejrůznějšími způsoby. Plný tiket Sportky můžete sázet ve středu, jeden sloupeček se Šancí si můžete vsadit třeba v neděli. Účastnit se můžete i mimořádného slosování. Sportku také můžete hrát buď sami za sebe, nebo v týmu. Jaká jsou pro a proti?

Když Sportku hrajete sami za sebe

Hlavní výhoda toho, že si tiket Sportky vsadíte sami za sebe je ta, že vám náleží celá potenciální výhra. Když vyhrajete, nemusíte se s nikým dělit. Nevýhodou je velká finanční zátěž Sportky pro jednoho sázejícího. Když je sportkař poctivý a sází pravidelně plný tiket, stojí ho týdně minimálně 440 Kč (když nepočítáme mimořádná slosování). Měsíčně tak sázkař zaplatí 1760 Kč a to už může být znát.

Naštěstí existuje šance na výhru (nikoliv však Superjackpotu) už s jedním vsazeným sloupečkem. Úspory na Sportce jsou tedy možné.

Jaké jsou výhody, když si už možnou, ale dosud neexistující výhru rozdělíte?

Možnost rozdělit si náklady na vsazení Sportky jde ruku v ruce s nutností se následně o případnou výhru spravedlivě rozdělit v případě, že se rozhodnete Sportku hrát v týmu. Není to nic mimořádného. Řada lidí takto Sportku hraje. I vy se tak můžete domluvit v práci s kolegy či v hospodě s kamarády. Chce to ovšem důvěru a určení konkrétních pravidel.

Do těchto pravidel si nezapomeňte zahrnout i podmínku, že v případě nepřítomnosti v práci budete i nadále součástí pravidelného sázení. Proč tohle zmiňujeme? Možná jste v minulosti zaznamenali spor pravidelného zahraničního sázejícího, za kterého kolegové v jeho nepřítomnosti z důvodu nemoci nevsadili. Výhra padla a kolegové neuznali jeho nárok na ni i přesto, že chtěl svou sázku dodatečně doplatit a předtím vždy pravidelně sázel s nimi.

 

Jak mít více peněz nezávisle na výhře ve Sportce?
Chcete z výhry ve Sportce utržit co nejvíce? Tak se odlište od miliónů sázejících!

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.