Pro výhru si došel v masce, aby ho nepoznali jeho příbuzní

V cizích zemích není výjimkou, že si loterijní výherci chodí do sídel společností vyzvedávat své výhry v maskách. Dělají to z toho důvodu, aby ochránili svou identitu. Stejný nápad měl i pan Cambell z Jamajky, který se pro svou obří výhru vydal v převleku hororové postavy z filmu Vřískot. Jeho výhra činila 158,4 milionů jamajských dolarů, (v přepočtu přes 26,5 milionu korun).

Jamajčan si chce peníze užít podle svého uvážení a v první řadě si chce pořídit nový dům. To byl také hlavní důvod, proč si na sebe masku oblékl. Nechtěl totiž, aby se po zveřejnění své fotografie s šekem na něj sesypali členové rodiny jako vosy na bonbón a chtěli od něj půjčit peníze, když jich má teď dostatek.

Během 24 měsíců vyhrál přes 85 milionů korun
Díky bankovní chybě byli bohatší o více než 2,7 milionu korun

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.