Podfukáři amatéři

Vyhrát miliony v loterii je především o pořádné dávce štěstí. Samozřejmě také nesmíte zapomenout vyplnit sázenku čísly vlastními či náhodným tipem. Dva muži z amerického Mississippi se však štěstí snažili obejít, a to podvodem. Bohužel pro jejich smůlu šlo o velmi nepovedený podvod.

Podfukáři svým paděláním udělali z nevýherního tiketu tiket výherní, a to na více než 2 miliony korun. A jak to tedy provedli? Na nevýherní tiket nalepili obyčejným lepidlem výherní čísla a poté se šli o výhru přihlásit do sídla loterie. Její zaměstnanci i jako laici na padělky ihned poznali, že jde o podfuk a zavolali policii, která muže zadržela. Nejenže byli oba muži za své činy obviněni z několika trestných přestupků, jeden z nich se dokonce v sídle loterie představil pod cizím jménem a s cizími doklady.

Jak může vypadat sváteční nákupní seznam milionářů?
Šťastný los - film o výhře v loterii

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.