Jaké to je probudit se bohatší o 192 024 310 korun?

Jaké to je probudit se bohatší o více než 192 miliónů, o tom ví své čerstvý výherce, kterému ve středu 15. 4. padla pátá nejvyšší výhra v historii Sportky. Vsazení plného tiketu včetně Šance s čísly 10, 16, 28, 31, 33 a 49 z něj udělalo milionáře a nejspíš i obrátilo život vzhůru nohama.

Jak to bylo s výhrou?

Sázkař správně tipnul všech šest čísel v I. tahu. Čísla 10, 16, 28, 31, 33 a 49 mu vynesla přes 72 miliónů. Díky poslednímu číslu doplňkové hry Šance se výhra ještě navýšila téměř o 120 miliónů. Pak nehrajte Šanci! A ruce si mne i stát, který Sportku nesázel… na své konto si připíše 15% daň, tedy téměř 30 miliónů korun. S povinným odvodem daně od začátku tohoto roku musí počítat všichni výherci, kteří vyhrají částku nad 1 milion korun. I tak ale výherci slušná částka zbude.

Myslíte, že šel výherce vůbec spát?

Jaké to je probudit se s tolika milióny… o tom by nám mohli vyprávět snad všichni sázkaři, kteří výhrou k miliónům přišli. Myslíte si, že středeční výherce 192 miliónů sledoval slosování a byl u toho, když se na obrazovce objevila jeho šťastná čísla? Pokud ano, nejspíš ani spát nešel… nebo vy byste usnuli po takové pecce?

Miliónové sny se mu mohly zdát alespoň k ránu, když alespoň na chvíli přimhouřil oko. A protože jen málokterý výherce chvátá pro výhru hned druhý den, nejspíš mu pak stačilo jen zavolat do práce, aby se omluvil, že nepřijde a otočit se na druhý bok. Jó spát až do oběda, to je úděl milionářů!

A co my ostatní, kterým výsledky Sportky tento komfort nepřinesly? Nezbývá nám než si počkat, až se jackpot Sportky trošku vyšplhá a pak zkusit své štěstí znovu. I středeční výherce možná dával Sportce poslední šanci… co my víme!

Až vyhrajete v loterii, můžete mít v hledáčku nejdražší restaurace světa!
Nedávná výhra ve Sportce přinesla nejedno překvapení

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.