Díky vyhraným milionům si konečně může koupit vlastní dům

Jedenatřicetiletá Britka a maminka dvou synů N. Flud. se na začátku prosince stala vítězkou téměř 15 milionů korun. Větší část výhry hodlá žena vložit do nákupu nového domu pro sebe a její kluky, jelikož jeden ze synů se narodil s Downovým syndromem a bude pro něj mnohem lepší mít jedno stálé místo, kde se bude cítit v bezpečí, a nestěhovat se neustále po pronájmech.

Když výherkyně v den slosování čekala, než synové usnou, rozhodla se čísla z tiketu s těmi výherními překontrolovat. Při zběžné kontrole si myslela, že vyhrála jen pár desítek korun. Poté několik desítek tisíc korun, a když zjistila, že vyhrála miliony, ztratila řeč.

Chtěla proto, aby jí čísla někdo pro jistotu překontroloval. Zavolala proto své sestře, která jí ale telefon nevzala a neozvala se ani zpátky. Jako druhému člověku zavolala mamince, která jí o několik chvil déle volala zpátky, že pokud jsou tato čísla vsazená na slosování ze 7. prosince, tak skutečně vyhrála jackpot.

Nedávná výhra ve Sportce přinesla nejedno překvapení
Jak může vypadat sváteční nákupní seznam milionářů?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.